Документ № 7/80-15 від 25.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

30.11.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

25.11.2020 м. Дружківка №7/80-15
 
Про визначення уповноважених органів управління комунальним майном та поділення повноваженнями орендодавців

            Розглянувши лист начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О від 27.10.2020 № ВИХ – 0.1122/1129/20 щодо визначення орендодавців для об’єктів, що перебувають у комунальній власності  територіальної громади м. Дружківка, з метою ефективного використання об’єктів комунальної власності Дружківської територіальної громади, відповідно до ст.4 Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 29 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

 

1.    Визначити уповноваженими органами управління комунальним майном Дружківської територіальної громади - виконавчі органи Дружківської міської ради, до сфери управління яких належать балансоутримувачі та які є головними розпорядниками бюджетних коштів.

2.    Наділити повноваженнями орендодавця:

2.1. Виконавчі органи Дружківської міської ради, які є уповноваженими органами управління майном  - щодо нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності Дружківської територіальної громади, загальна площа якого перевищує 400 кв.м.. на одного балансоутримувача.

2.2. Балансоутримувачів комунального майна - щодо нерухомого      майна загальна площа якого не перевищує 400 кв.м. на одного балансоутримувача та іншого індивідуально визначеного майна, яке перебуває у комунальній власності.

3.    Орендодавцям здійснювати передачу комунального майна в оренду у порядку та спосіб, передбачені чинним законодавством України

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 25.01.2012 № 6/15-14 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Дружківка».

  2. Координаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з      питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та будівництва (Мелікбегян)

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                     В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

                                                    

 

 

 

Пояснювальна записка

д о  п р о є к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

 

«Про визначення уповноважених органів управління комунальним майном та поділення повноваженнями орендодавців »

 

 

             На адресу виконавчого комітету надійшов лист начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О від 27.10.2020                         № ВИХ – 0.1122/1129/20 щодо визначення орендодавців для об’єктів, що перебувають у комунальній власності  територіальної громади м. Дружківка, з метою ефективного використання об’єктів комунальної власності Дружківської територіальної громади, міська рада відмічає наступне.

Визначити уповноваженими органами управління комунальним майном Дружківської територіальної громади - виконавчі органи Дружківської міської ради, до сфери управління яких належать балансоутримувачі та які є головними розпорядниками бюджетних коштів, а саме:

- виконавчі органи Дружківської міської ради, які є уповноваженими органами управління майном  - щодо нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності Дружківської територіальної громади, загальна площа якого перевищує 400 кв.м.. на одного балансоутримувача.

-  балансоутримувачів комунального майна - щодо нерухомого      майна загальна площа якого не перевищує 400 кв.м. на одного балансоутримувача та іншого індивідуально визначеного майна, яке перебуває у комунальній власності.

Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на підставі викладеного, відповідно до ст.4 Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 29 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» просить розглянути дане питання.

 

 

 

 

 

Начальника управління  житлового

Та комунального господарства                                                                 В.О.ГЕЙЧЕНКО