Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

21.10.2020 м. Дружківка №7/79-4
 
Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад директора, педагогічних працівників комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради

Розглянувши службовий лист начальника відділу освіти Дружківської міської ради                     Лазебник С.А. від 29.09.2020 № 0.133/602/20 про затвердження Порядку проведення конкурсу на посади директора, педагогічних працівників комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради (далі – Центр), з метою неупередженого та об’єктивного добору кандидатів на посади директора, педагогічних працівників  Центру, відповідно до пункту 5 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 16.01.2020 №463-ІХ «Про повну загальну середню освіту», п.12 Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                        від 29.07.2020 № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», керуючись статтею 25 Закону України від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Затвердити Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради  (Додаток 1).

2.Затвердити Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників  комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради  (Додаток 2).

  1. Координацію дій щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є..
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань діяльності, законності та правопорядку (Прус).

 

 

 

 

Секретар міської  ради                                                                           В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК