Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16.02.2022 м. Дружківка №111
 
Про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади

Заслухавши інформацію заступника начальника - начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради відмічає, що для поліпшення стану протипожежного водопостачання виконано ряд запланованих заходів.

          Протягом 2021 року за інформацією Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства                                       «Компанія «Вода-Донбасу» (далі – Дружківське ВУВКГ) підприємством здійснено встановлення нових та відновлення існуючих пожежних гідрантів у кількості 10 одиниць в межах м. Дружківка за наступними адресами: вул. Яківлівська (район автовокзалу), Залізнична (район буд. 29-31), Котляревського (район будинку 153), Хабаровська (район будинку 11), Новосадова (район будинку 6а), Депутатська (район будинку 104), Козацька (район буд. 92-96), Короленка (район будинку 12,) на перехресті вул. Козацька та Стаханівська, Козацька та Свободи. У с. Миколайпілля Софієвсько-Миколайпільського старостинського округу у 4 кварталі 2021 року по вул. Гагаріна виконані роботи по встановленню пожежного гідранту.

          На виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади, затвердженого рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                                            15.12.2021, Дружківським ВУВКГ на 2022 рік складено та узгоджено з 45-ю Державною пожежно-рятувальною частиною Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області перспективний план-графік заходів із заміни пожежних гідрантів. Відповідно даного плану-графіку протягом поточного року планується відновити та замінити 20 одиниць пожежних гідрантів.  

У першому півріччі поточного року за рахунок коштів місцевого бюджету планується придбання покажчиків засобів зовнішнього протипожежного водопостачання у кількості 318 одиниць, а також комплектуючих для монтажу та відновлення пожежних гідрантів з подальшою передачею їх на баланс Дружківського ВУВКГ.

Робота з облаштування місць для забору води з природних джерел буде продовжена з настанням сприятливих погодніх умов.

Узагальнення інформації та аналіз стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, здійснюється два рази на рік (червень, листопад).

          На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 40 Закону України                                                       «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97 ВР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію заступника начальника – начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади прийняти до відома.
  2. Заступнику начальника - начальнику відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківські міської ради Олексію Ковальову забезпечити неухильне виконання плану-графіку заходів з заміни пожежних гідрантів на території Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік (додається).
  3. Рекомендувати Дружківському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (Долбещенков), 45-й Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (Самсоненко) забезпечити виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади.
  4. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов):

4.1. Забезпечити здійснення контролю за виконанням плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади.

4.2. Забезпечити здійснення заходів щодо облаштування під’їзних шляхів до засобів зовнішнього протипожежного водопостачання.

4.3. Звітувати про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади на засіданні виконавчого комітету Дружківської міської ради у липні 2022 року.

  1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганні Бузовій сприяти вирішенню питання щодо розробки проектно-кошторисної документації та упровадження свердловин на території Дружківської міської територіальної громади.
  2. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.

Міський голова                                                                    Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК