Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

09.02.2022 м. Дружківка №74
 
Про стан військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2022 році

Заслухавши інформацію начальника другого відділу Краматорського районного центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Отришко про стан військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2022 році, встановлено, що військово-облікова робота та бронювання військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах у 2021 році здійснювалась відповідно до керівних документів та рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 17.02.2021 №172 « Про стан військового обліку на території м. Дружківка у 2020 році та завдання щодо його поліпшення у 2021 році». З метою покращення стану військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади в 2021 році, керівниками підприємств, установ, організацій та навчальних закладів проведено комплекс заходів, спрямованих на належне ведення військового обліку та контролю за його станом.

У червні 2021 року відповідно до плану перевірок стану військового обліку на території Донецької області на 2021 рік, затвердженого розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації  №63/5/21 від 27.01.2021р, комісією Донецького обласного військового комісаріату були перевірені 5 підприємств. За результатами перевірки комісією були складені акти перевірки, в яких відображені виявлені недоліки та терміни їх усунення. Підприємствами недоліки були усунені у вказані терміни, про що письмово повідомлено Донецький обласний військовий комісаріат.

Відповідно до затвердженого рішенням виконавчого комітету Дружківської міської ради від 17.02.2021 №172 « Про стан військового обліку на території м. Дружківка у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2021 році»  плану перевірок стану військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади на 2021 рік, проведено перевірку військового обліку та бронювання офіцерів, військовозобов’язаних запасу, призовників та юнаків, які мешкають, та працюють на території Дружківської міської територіальної громади. Перевірці підлягало 24 підприємства, установи та організації, Дружківська міська рада та 5 сільських рад. План перевірок виконано на 100%.

              З метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку і дотримання ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі   мобілізації, відповідно до статей 17, 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 21.10.1993 №3443-XII, статей 33, 34, 35, 38  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-XII, постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 07.12.2016  № 921, від 04.02.2015 № 45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час» (зі змінами), керуючись статтею 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.1997 № 280/97-ВР, виконавчий комітет Дружківської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Прийняти до відома інформацію начальника другого відділу Краматорського районного центру комплектування та соціальної підтримки (далі- другий відділ Краматорського РТЦК та СП) Євгена Отришко про стан військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2022 році.
 2. Затвердити:

2.1.Заходи щодо поліпшення стану військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади у 2022 році (додаток 1).

2.2. План перевірок стану військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік (додаток 2).

2.3. Завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку , забезпечення функціонування системи військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік ( додаток 3 ). 

2.4. Склад комісії щодо здійснення перевірок стану військового обліку на території Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік (додаток 4).

2.5. План звіряння облікових даних підприємств, установ, організації та структурних підрозділів Дружківської міської ради з обліковими даними другого відділу Краматорського РТЦК та СП на 2022 рік (додаток 5).

 1. Старостам старостівських округів Вадиму Левчинському ,Максиму Загумьонному, Ользі Зуб, Тетяні Удовиченко сприяти веденню персонального військового обліку призовників та військовозобов’язаних на територіях старостівських округів , у відповідності до вимог чинного законодавства України про військовий облік.
 2. Реєстраційному відділу виконавчого комітету Дружківської міської ради (Кишинська) забезпечити надання другому відділу Краматорського РТЦК та СП повідомлення про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Дружківської міської ради щомісяця до 5 числа.
 3. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олегу Полякову спільно з другим відділом Краматорського РТЦК та СП (Отришко) організувати: заслуховування за поданням другого відділу Краматорського РТЦК та СП відповідальних посадових осіб виконавчих органів Дружківської міської ради, підприємств, установ, організацій щодо стану військового обліку;
 4. Рекомендувати Відділу поліції №1 Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області(Чинчевич):

6.1. Забезпечити взаємодію з другим відділом Краматорського РТЦК та СП щодо розшуку громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

6.2. Контролювати подання підрозділом кадрового забезпечення до другого відділу Краматорського РТЦК та СП військово-облікових документів разом з витягами з наказів про прийняття на службу та списки призовників і військовозобов’язаних, яких прийнято на службу до органів Національної поліції Донецької області.

 1. Рекомендувати Дружківському міському відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (Сокиренко) організувати роботу щодо інформування у встановленому законодавством порядку повідомлень до другого відділу Краматорського РТЦК та СП про зміну особами військовозобов’язаного та призовного віку прізвища, ім’я та по батькові, реєстрацію смерті.
 2. Відділу комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко) спільно із другим відділом Краматорського РТЦК та СП (Отришко) забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради, LED-екрані,відомостей про основні положення актів законодавства про військовий облік, порядок його ведення та відповідальність у разі його порушення.
 3. Головному спеціалісту з питань мобілізаційної роботи виконавчого комітету Дружківської міської ради Інні Свиридовій спільно з другим відділом Краматорського РТЦК та СП (Отришко) забезпечити:

9.1. Організацію проведення перевірок стану військового обліку на території Дружківської міської територіальної громадина 2022 рік згідно із планом, затвердженим цим рішенням;

9.2. Організацію проведення занять та підвищення кваліфікації відповідальних за організацію та ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних .

10.Рекомендувати начальнику  другого відділу Краматорського РТЦК та СП Євгену Отришко:

10.1. Надавати практичну допомогу керівникам виконавчих органів Дружківської міської ради, підприємств, організацій, установ розташованих на території Дружківської міської територіальної громади з питань організації військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання військовозобов'язаних за підприємствами на період мобілізації та воєнного часу.

10.2. Здійснювати постійний контроль за станом військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами та організаціями на території Дружківської міської територіальної громади.

10.3.Надати на ім’я міського голови  інформацію про стан військового обліку за 2022 рік та пропозиції щодо поліпшення в наступному році у термін до 15.12.2022 року.

 1. Головному спеціалісту з питань мобілізаційної роботи виконавчого комітету Дружківської міської ради Інні Свиридовій надати другому відділу Краматорського РТЦК та СП повідомлення про підприємства, установи і організації на території Дружківської міської територіальної громади, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) в особливий період у термін до 01.04.2022 року (додаток 6).
 2. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 17.02.2021 № 172 «Про стан військового обліку та бронювання військовозобов'язаних і призовників у 2020 році на території м. Дружківка та заходи щодо його поліпшення у 2021 році».
 3. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на начальника другого відділу Краматорського РТЦК та СП Євгена Отришко (за згодою).
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко, Наталію Виниченко, Олега Полякова, Ганну Бузову згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                               Володимир ГРИГОРЕНКО

Додаток