Документ № 317 від 02.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.09.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

02.09.2020 м. Дружківка №317
 
Про хід виконання першочергових заходів щодо підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Зозулі О.Ф., начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г., начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Пивовар Ю.А. про хід виконання першочергових заходів щодо підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, виконком міської ради відмічає виконаний обсяг робіт.

Міському відділу охорони здоров'я Дружківської міської ради підпорядковуються 4 заклади охорони здоров’я: комунальні некомерційні підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дружківської міської ради (далі – КНП «ЦПМСД»), «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради (далі – КНП «ЦМКЛ»), «Дружківська міська клінічна лікарня № 1» Дружківської міської ради (далі – КНП «ДМКЛ №1»), «Дружківська міська лікарня №2» Дружківської міської ради (далі – КНП «ДМЛ №2»).

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду у закладах охорони здоров’я проведено: технічне обстеження будівель, частково виконано поточний ремонт та технічне обслуговування запірної арматури системи опалення в будівлях, здійснюється держповірка приладів вузлів обліку теплової енергії, проведені часткові ревізії електросистем в електрощитових, вимір опору ізоляції освітлювальної та силової електромереж тощо.

На першому поверсі стаціонарного корпусу КНП «ЦМКЛ» здійснено заміну 64 шт. дерев’яних вікон на металопластикові, 13 внутрішніх дверей, замінено 50 секцій чавунних радіаторів, п’ять палат додатково облаштовано санвузлом, встановлено 7 водонагрівачів.

В  рамках реалізації проєкту «Здорова громада» сумісно з Громадською організацією «Україна можливостей» та ПРООН проведено поточний ремонт приміщень  КНП «ЦМКЛ» для розташування простору «Академії здоров'я» Капітально відремонтована актова зала, коридор, санвузол. Проведено поточний ремонт пологової зали та коридору, з заміною електричного проводу – 100 м, електричних розеток, вимикачів, замінено 22 секції радіаторів, 3 м трубопроводу опалення.

За рахунок місцевого бюджету проведені ремонтні роботи у відділенні патології вагітних з метою об’єднання гінекологічного та акушерського відділень, використано 300,0 тис. грн.

 В КНП «ДМКЛ №1» проведені ремонтно-профілактичні роботи запірної арматури системи теплопостачання, повірені манометри на теплових вузлах.

В головному корпусі КНП «ДМЛ №2» проведено поточний ремонт опалення, водопроводу, каналізації, в поліклінічному відділенні встановлено три металопластикові вікна, замінено троє дверей. До будівлі реабілітаційного відділення та господарчого корпусу здійснено підвід води та каналізації.  

Загалом на виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду медичних закладів з місцевого бюджету виділено та використано 2747,1 тис. грн. Залучено 80,2 тис.грн кошти Національної служби здоров’я України, 64,2 тис. грн – кошти донорів, 0,3 тис.  грн – благодійність, 944,7 тис.грн – кошти європейського інвестиційного банку.

Управлінням соціального захисту населення Дружківської міської ради, Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дружківка, Східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради, Центром обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування м. Дружківка розроблені плани заходів щодо підготовки установ до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, призначені відповідальні особи за роботу опалювальних систем у цих закладах.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дружківка, східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю перевірено систему опалення, підготовлено інвентар для очищення прилеглої території від снігу і льоду та запас посипочного матеріалу. Встановлені  пластикові  вікна у кількості 11 одиниць.

Управлінням соціального захисту населення проведено капітальний ремонт теплової ізоляції горища будівлі на суму – 249,9 тис. грн. Утеплено фасад будівлі управління.  Встановлені металопластикові вікна, на першому та третьому поверхах у кількості 137 одиниць на загальну суму – 463,7 тис. грн. Замінено систему опалення та радіатори на першому, другому та третьому поверхах. Перевірено технічний стан системи опалювання. Підготовлено інвентар для прибирання прилеглої території від снігу та льоду.

До сфери управління відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради належать 4 комунальні заклади: «Дружківська мистецька школа» (далі – Мистецька школа); «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки»; «Клуб смт. Райське» Дружківської міської ради; «Клуб смт.Олексієво-Дружківка» Дружківської міської ради; комунальний заклад культури «Дружківський історико-художній музей»; 2 комунальних підприємства «Дружківська льодова арена» Дружківської міської ради та «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради, до складу якого входять кінотеатр «Космос» та палац культури «Етюд»; Дитячо-юнацька спортивна школа Дружківської міської ради (далі – ДЮСШ). 

У ДЮСШ проведено промивку системи опалення, здійснено перевірку ізоляції силових освітлювальних мереж, обстежено інженерні мережі будівель. За результатами перевірок складені відповідні акти та паспорти. Загальна сума витрат складає 17,7 тис. грн бюджетних коштів. Перевірка контрольно-випробувальних приладів (манометри, термометри), держперевірка теплолічильника здійснено у  серпень   2020 року.

У Мистецькій школі здійснено держперевірку 8 контрольно-вимірювальних приладів та теплового лічильника, промивку опалювальної системи. Загальна сума витрат складає  10,6  тис. грн.

У Дружківському музеї здійснено ремонт стелі експозиційного залу на загальну суму 0,3 тис. грн. У бібліотечних закладах перевірено покрівлі, здійснено прочистку зливів, ревізію запірної апаратури та електросистеми в електрощитовій, промивку опалювальної системи, ремонт запасних дверей з заміною замків, проведено ремонтні роботи з відновлення  електропостачання, придбано снігоприбиральні лопати, запаси солі на випадок ожеледі, пофарбовано батареї центрального опалення, замінено прилади освітлення з ламп накалювання на світлодіодні, перевірено  вентиляційні системи (димоходи, сигналізація загазованості, газопроводу). Загальна сума витрачених коштів складає 14,4 тис. грн. Після проведення у підпорядкованих закладах відповідних ремонтних та профілактичних робіт залишаються нагальні питання, які знаходяться на контролі у відділі з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради, а саме: потребує  капітального ремонту дах палацу культури «Етюд», для повноцінної роботи та збереження будівлі Клубу смт.Олексієво-Дружківка необхідно провести систему опалення, встановити власну твердо-паливну котельню та забезпечити електропостачання. 

Загалом у рамках підготовки закладів, підпорядкованих відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради, до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років використано 474,9 тис. грн.

На підставі вищезазначеного, керуючись ст.40 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш І В :

 

  1. Інформацію заступника начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Зозулі О.Ф., начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г., начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Пивовар Ю.А. про хід виконання першочергових заходів щодо підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років прийняти до відома.
  2. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова), відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар), управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова):

2.1. продовжити роботу з виконання першочергових заходів щодо підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та завершити її до 1 жовтня 2020 року;

2.2. забезпечити оформлення актів готовності до опалювального періоду                2020-2021 років у  терміни, згідно з чинним законодавством України;

2.3. підготувати, у разі потреби, обґрунтовану заявку щодо виділення додаткового фінансування з метою виконання в повному обсязі заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років бюджетних установ міста;

2.4. забезпечити постійний контроль за економним використанням енергоресурсів в підпорядкованих установах.  

  1. Рішення виконкому міської ради від 04.09.2019 № 415 «Про хід виконання першочергових заходів щодо підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» зняти з контролю як таке, що виконано.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на керівників бюджетних установ міста згідно з розподілом обов’язків.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на радника голови ради Винниченко Н.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є. згідно із розподілом обов’язків.

  

 

Секретар міської ради                                                                                                              В.Б.ГРИГОРЕНКО