Документ № 279 від 05.08.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

05.08.2020 м. Дружківка №279
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 04.09.2019 № 427 «Про створення комісії з обстеження житлового приміщення (будинку, квартири) та затвердження її складу»

Розглянувши лист начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради Сівоплясової І. В. № ВИХ.-0.111/89/20 від 14.07.2020 щодо необхідності внесення змін до складу комісії з обстеження житлового приміщення (будинку, квартири) (далі – комісія), у зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст. 31 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

Внести зміни до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради                  від 04.09.2019 № 427 «Про створення комісії з обстеження житлового приміщення (будинку, квартири) та затвердження її складу», а саме:

  • вивести зі складу комісії:

- Крамського Петра Василійовича – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії;

- Ключникову Світлану Миколаївну – заступника начальника управління - начальник відділу соціального-трудових відносин інспекції праці та контролю Управління соціального захисту населення, члена комісії.

  • ввести до складу комісії:

- Бузову Ганну Олегівну – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, головою комісії;

- Філоненко Ганну Анатоліївну – заступника начальника управління - начальник відділу соціального-трудових відносин інспекції праці та контролю Управління соціального захисту населення, членом комісії.

  • змінити посади членам комісії:

- Радіонову Олегу Володимировичу з «головний інженер комунального підприємства «Комсервіс» на посаду «директор комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради»;

- Грищенку Віталію Сергійовичу з «заступник начальника з організації запобігання надзвичайним ситуаціям 45 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області» на посаду «начальник сектора забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м. Дружківці Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області».

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                             В. Б. ГРИГОРЕНКО