Документ № 276 від 05.08.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

05.08.2020 м. Дружківка №276
 
Про здійснення державної політики з питань підвищення рівня зайнятості населення, зниження безробіття, сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту.

Заслухавши інформацію директора Дружківського міського центру зайнятості Кравченко Л.В про здійснення державної політики з питань підвищення рівня зайнятості населення, зниження безробіття, сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту, виконавчий комітет міської ради відмічає, що протягом звітного періоду Дружківським міським центром зайнятості були проведені активні заходи сприяння зайнятості: працевлаштування безробітних осіб та шукачів роботи, механізм стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних осіб, організація робіт тимчасового характеру, профорієнтаційні заходи.

Протягом І півріччя 2020 року кількість безробітних громадян  збільшилась  майже вдвічі: станом на 01.01.2020 року на обліку у Дружківському центрі зайнятості перебувало 781 безробітний, станом на 01.07.2020 року - 1358 безробітних, в тому числі 154 особи, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванні.

За допомогою центру зайнятості на вільні робочі місця було працевлаштовано 427 осіб, з них 39 особи, що потребують соціального захисту.

На професійне навчання направлені 200 безробітних громадян, в тому числі 17 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванні. Працевлаштовані після проходження профнавчання  150 осіб.

У роботах тимчасового характеру прийняли участь 770 безробітних громадян, в тому числі 152 особи, які потребують соціального захисту.

Чисельність працівників, за яких роботодавцю надавалася компенсація фактичних витрат по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складає 22  особи, в тому числі  2 особи, що потребують соціального захисту.

Профорієнтаційні послуги надані 2078 зайнятим і незайнятим особам, з них 282 – особи, що мають соціальні гарантії.

         Враховуючи вищезазначене, відповідно до статті 22 Закону України від 05.07.2012 №5067-VІ «Про зайнятість населення», керуючись статтею 34 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

  

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію директора Дружківського міського центру зайнятості Кравченко Л.В. про здійснення державної політики з питань підвищення рівня зайнятості населення, зниження безробіття, сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту прийняти до відома.
  2. Рекомендувати Дружківському міському центру зайнятості (Кравченко) забезпечити виконання заходів щодо здійснення державної політики з питань підвищення рівня зайнятості населення, зниження безробіття, сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту:

2.1 проводити моніторинг потреби роботодавців, сприяти зменшенню структурного дисбалансу попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці за рахунок професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації;

2.2    сприяти працевлаштуванню незайнятого населення та безробітних громадян, в тому числі соціально-незахищених осіб;

2.3  на замовлення роботодавців проводити підбір працівників для участі у роботах  тимчасового характеру серед безробітних громадян, які перебувають на обліку в Дружківському міському центрі зайнятості;

2.4  стимулювати розвиток підприємницької ініціативи клієнтів служби зайнятості з метою започаткування власного бізнесу шляхом виплати одноразової виплати допомоги по безробіттю;

2.5 надавати соціальні послуги соціально-незахищеним особам, забезпечивши індивідуальний підхід.

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на директора Дружківського міського центру зайнятості Кравченко Л.В.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                 В.Б.ГРИГОРЕНКО