Документ № 7/75-15 від 29.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2020 м. Дружківка №7/75-15
 
Про надання дозволу комунальному закладу «Дружківська мистецька школа» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі музичної школи за адресою: м.Дружківка, вул. Соборна, 18

Розглянувши заяву директора комунального закладу «Дружківська мистецька школа» Семенченко М.О. від 23.06.2020 про надання  дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі музичної школи за адресою: м.Дружківка, вул.Соборна, 18, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва, згідно зі ст. ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05. 2003 № 858-IV «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл комунальному закладу «Дружківська мистецька школа» на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі музичної школи (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: м.Дружківка, вул. Соборна, 18, орієнтовною площею 0,08 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження Дружківській міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу комунальному закладу «Дружківська мистецька школа» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі музичної школи за адресою: м.Дружківка, вул. Соборна, 18»

 

Зазначеним рішенням передбачається надати дозвіл комунальному закладу «Дружківська мистецька школа» на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі музичної школи (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: м.Дружківка, вул. Соборна, 18, орієнтовною площею 0,08 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

 Реалізація рішення дозволить звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, що сприятиме впорядкуванню земельних відносин.

 

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                                С.О. Петрусенко