Документ № 7/75-12 від 29.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2020 м. Дружківка №7/75-12
 
Про надання згоди на передачу з балансу управління соціального захисту населення Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей

         Розглянувши лист  начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г. від 19.06.2020 № 0.211/716/20,  щодо передачі на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу з балансу управління соціального захисту населення Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської  міської ради матеріальних цінностей, а саме  металевих грат у кількості 25 одиниць.
  2. Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) та комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов) здійснити заходи з прийому - передачі матеріальних цінностей у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та екології (Какуша) та комісію з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар  міської ради                                                                                    В.Б.ГРИГОРЕНКО

                                            

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проєкту рішення Дружківської міської ради

«Про надання згоди на передачу з балансу управління соціального захисту населення Дружківської міської ради  на баланс комунального  підприємства  «Комсервіс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей»

 

    Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради виходить з пропозицією до міської ради щодо передачи на баланс комунального  підприємства  «Комсервіс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей, а саме металевих грат у кількості 25 одиниць, які було демонтовано з вікон при заміні дерев’яних рам на металопластикові.

    Металеві грати не відповідають нормам пожарної безпеки та непридатні до подальшого монтажу на вікна.

 

 

Заступник начальника управління                                                                          І.М.БАРДАР