Документ № 7/75-1 від 29.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2020 м. Дружківка №7/75-1
 
Про роботу Дружківського управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»

Заслухавши  та   обговоривши    інформацію     виконувача обов’язків  директора  Дружківського управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (далі – Дружківське ВУВКГ)  Каушана С.О.  щодо роботи підприємства міська рада відзначає, що останнім часом значно зменшився обсяг проведення робіт з заміни водопровідних та каналізаційних мереж, і як наслідок збільшилася кількість аварійних ситуацій на мережах. При цьому   в аварійному стані знаходиться 64% водопровідних та     84 % каналізаційних мереж, втрати води  складають 63%. Не завжди дотримується трьохденний строк усунення аварій.  Після проведення земельних робіт з розкриттям ґрунту  не проводиться відновлення об’єктів благоустрою міста. Місця проведення ремонтних робіт залишаються неупорядкованими протягом значного періоду часу.

 На сьогоднішній день більше 70 каналізаційних колодязів  на центральних вулицях потребують проведення робіт з заміни залізобетонних кілець,  плит перекриття горловин оглядових  колодязів інженерних мереж із заміною люків.   Не вирішеним залишається питання  передачі безхазяйних мереж водопостачання та водовідведення.

 Дії  щодо введення графіків подачі води призвели до загострення  соціального  напруження в місті, що ще  більше ускладнюється  незадовільною роботою диспетчерської служби підприємства. В поточному році  до виконавчого комітету Дружківської міської ради та урядової «гарячої лінії» Донецької  обласної державної адміністрації надійшло 175 заяв та скарг щодо неякісного водопостачання або його повної відсутності. За минулий рік цей показник складав 38 звернень.

Відсутність водопостачання не дозволяє в повній мірі дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм та правил у період карантинних обмежень.

 На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997                   № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування  в  Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.

Інформацію виконувача обов’язків  директора  Дружківського управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» Каушана С.О.  про роботу Дружківського управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» прийняти до відома.

2.

Визнати незадовільною роботу Дружківського ВУВКГ.

3.

Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) підготувати звернення до керівництва комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» щодо  неналежного виконання керівництвом Дружківського ВУВКГ своїх обов’язків.

4.

4.1.

4.2.

Рекомендувати комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу»:

Провести перерахунок населенню міста за не отримані послуги водопостачання.

Забезпечити Дружківське ВУВКГ матеріалами, обладнанням та технікою, необхідними  для проведення безперебійної роботи підприємства та запобігання аварійним ситуаціям.

5.

Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Бузову Г.О.

6.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

Секретар міської ради                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО