Документ № 264 від 15.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

17.07.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.07.2020 м. Дружківка №264
 
Про створення місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо обсягу потреби субвенції у 2020 році з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію

Розглянувши лист заступника начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради І.М.Бардар від 14.07.2020 № 0.21/769/20, з метою отримання у 2020 році субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 01.06.2020 № 515 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. №877”, керуючись статтею 34 Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дружківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Створити місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо обсягу потреби субвенції у 2020 році з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та  визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію (далі – місцева комісія ) та затвердити її склад (додаток 1).
  2. Затвердити положення про місцеву комісію (додаток 2).
  3. Головним розпорядником субвенції визначити управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова).
  4. Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) здійснювати фінансування видатків управління соціального захисту населення Дружківської міської ради у відповідності до цього рішення, за умови надання субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, яким буде призначено грошову компенсацію.
  5. Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради В.Б.Григоренко
 

Секретар міської ради                                                                                 В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ