Документ № 7/74-12 від 24.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.07.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

24.06.2020 м. Дружківка №7/74-12
 
Про надання дозволу на приватизацію жилих та нежилих приміщень гуртожитку, розташованому за адресою: м. Дружківка, вул. Короленка, будинок № 1

Розглянувши звернення начальника Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. від 04.06.2020 № вих-0.1122/592/20 щодо приватизації приміщень гуртожитку, розташованого за адресою: м. Дружківка,       вул. Короленка, будинок № 1, що є об’єктом права власності територіальної громади          м. Дружківка, з метою реалізації конституційного права громадян – мешканців гуртожитків – на житло, тобто для набуття такими громадянами власного помешкання, відповідно до підпункту «а» пункту 5 частини 1 статті 5 Закону України від 04.09.2008 № 500-VІ «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Надати дозвіл на приватизацію жилих та нежилих приміщень гуртожитку, розташованому за адресою: м. Дружківка, вул. Короленка, будинок № 1.
  2. Приватизацію приміщень, визначених в пункті 1 цього рішення, проводити у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координацію дій щодо виконання  даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Бузову Г.О.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               В.Б. ГРИГОРЕНКО


Пояснювальна записка

до проєкту рішення Дружківської міської ради

«Про надання дозволу на приватизацію жилих та нежилих приміщень гуртожитку, розташованому за адресою: м. Дружківка вул. Короленка, будинок № 1»

 

Проєктом рішення міської ради «Про надання дозволу на приватизацію жилих та нежилих приміщень гуртожитку, розташованому за адресою: м. Дружківка вул. Короленка, будинок № 1» передбачено надання дозволу на приватизацію жилих та нежилих приміщень гуртожитку розташованому за адресою:  м. Дружківка, вул. Короленка, будинок № 1, з метою забезпечення права на житло мешканців гуртожитку, щодо приватизації жилих та нежилих приміщень гуртожитку, що є об’єктом права власності територіальної громади м. Дружківка, з метою реалізації конституційного права громадян – мешканців гуртожитків – на житло тобто для набуття такими громадянами власного помешкання

 

 

 

 

 

 

Начальник Управління житлового

та комунального господарства                                                                  В.О. ГЕЙЧЕНКО