Документ № 7/74-11 від 24.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.07.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

24.06.2020 м. Дружківка №7/74-11
 
Про надання згоди комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради на передачу закінчених робіт з поліпшення об’єкту основних засобів по робочому проєкту «Реконструкція благоустрою прилеглої території до об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі їдальні під центр надання адміністративних послуг м.Дружківка» на баланс Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради

Розглянувши лист  комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради (Книгін) від 19.05.2020 № 197 щодо передачі закінчених робіт з поліпшення об’єкту основних засобів по робочому проєкту «Реконструкція благоустрою прилеглої території до об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі їдальні під центр надання адміністративних послуг м.Дружківка» на баланс Управління соціального захисту населення  Дружківської міської ради для подальшої експлуатації та обслуговування, з метою ефективного використання комунального майна, відповідно до пункту 10 Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від  07.06.2017 № 406, керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради (Книгін) на передачу закінчених робіт з поліпшення об’єкту основних засобів по робочому проєкту «Реконструкція благоустрою прилеглої території до об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі їдальні під центр надання адміністративних послуг м.Дружківка» на баланс Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова).

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради  (Книгін) та Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) здійснити заходи щодо прийому-передачі закінчених робіт з поліпшення об’єкту основних засобів по робочому проєкту, визначеному в п.1 цього рішення, у порядку передбаченому чинним законодавством України.       

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на секретаря міської ради Григоренка В.Б. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О. відповідно до розподілу обов’язків.

  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Какуша).

 

 

Секретар міської  ради                                                                                 В.Б. ГРИГОРЕНКО