Документ № 7/73-3 від 10.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.06.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

10.06.2020 м. Дружківка №7/73-3
 
Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, за рахунок коштів міського бюджету на 2020 рік

Розглянувши звернення депутатів міської ради від 27.05.2020 № ВИХ-16/2641/1-20 з метою вирішення проблем хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, пов’язаних з витратами на проїзд від м. Дружківка до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку, підвищення рівня соціальної захищеності та якості життя таких хворих, керуючись  статтею 25 Закону України від 21.05.1997 № 280/ 97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, за рахунок коштів міського бюджету на 2020 рік (далі – Порядок), що додається.
  2. Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) передбачити у проєкті рішення Дружківської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради» від 19.12.2019 № 7/65-3 «Про міський бюджет на 2020 рік»» для здійснення відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку.
  3. Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) забезпечити відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку за рахунок коштів міського бюджету на 2020 рік.
  4. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) здійснити заходи повідомлення управління соціального захисту населення Дружківської міської ради про взяття на облік  хворих з хронічною нирковою недостатністю, які потребують програмного гемодіалізу протягом 10 робочих днів з дня постановки на облік такого хворого.
  5. Дане рішення набуває чинності з дня закінчення карантину встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  6. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на секретаря міської ради Григоренка В.Б., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є та радника голови ради Виниченко Н.М. згідно із розподілом обов’язків.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти: на постійну комісію міської ради з планування бюджету та фінансів (Підопригора) та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Какуша) згідно із розподілом обов’язків.             

                

Секретар міської ради                                                                                  В.Б.ГРИГОРЕНКО

ДОДАТОК