Документ № 207 від 03.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

05.06.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

03.06.2020 м. Дружківка №207
 
Про стан реалізації інвестиційних, інфраструктурних проєктів у м.Дружківка

Заслухавши інформацію начальника відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради Коротун М.С. про стан реалізації інвестиційних, інфраструктурних проєктів у м.Дружківка, встановлено, що для сталого розвитку та добробуту міста стратегічно важливим напрямком діяльності міської ради є реалізація інвестиційної політики та розбудова соціальної інфраструктури міста.

Інвестиційна діяльність у місті реалізується через два напрямки: бюджетні та небюджетні джерела фінансування. До небюджетних джерел фінансування відносяться кошти Європейського інвестиційного банку, Міжнародної програми розвитку ПРООН, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, агентства США з Міжнародного розвитку USAID, Північної екологічної фінансової корпорації «НЕФКО», посольства Болгарії в Україні та інші.

До бюджетних джерел фінансування відносяться кошти державного фонду регіонального розвитку, залишки коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти обласного бюджету, місцевих бюджетів.

Так, у 2019 році завершено наступні проєкти у сфері освіти:

- «Капітальний ремонт будівлі Дружківської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради (з використанням заходів термомодернізації), розташованої за адресою: м.Дружківка, вул.Космонавтів, буд. 16» вартістю 11155,571 тис. грн. за рахунок Державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевого бюджету;

- «Енергозберігаючий проєкт у двох навчальних закладах м.Дружківка»: загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №6 та загальноосвітній школі І–ІІ ступенів №8 Дружківської міської ради» вартістю 780,0 тис.євро за рахунок коштів Північної екологічної фінансової корпорації «НЕФКО» та 588,767 тис.грн. – співфінансування з міського бюджету;

- «Капітальний ремонт спортивного міні-майданчика зі штучним покриттям на території ЗОШ І-ІІІ ст. №7» вартістю 1 011,524 тис. грн. за рахунок місцевого бюджету;

- «Будівництво спортивного майданчика для Дружківської гімназії «Інтелект»» вартістю 1 975,572 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету та Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації. 

Завершується реалізація проєктів «Капітальний ремонт будівлі дошкільного закладу "Берізка" Дружківської міської ради, розташованої за адресою: вул. Рибіна, 2» та «Капітальний ремонт інженерних мереж будівлі дошкільного закладу "Берізка" Дружківської міської ради, розташованої за адресою: вул. Рибіна, 2» за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Замовником даних проєктів є Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації. На об’єкті ведеться оклеювання стін шпалерами, встановлено міжкімнатні та зовнішні двері, оброблено дверні відкоси, встановлені підвіконня. Підлога утеплена та здійснюється укладання лінолеуму у кімнатах. У коридорах та санвузлах виложено плитку. Відремонтовано підвальні приміщення. Продовжуються  внутрішні роботи зі з’єднання електромережі. Скріплено трубами по периметру зовнішні стіни будівлі з метою укріплення та попередження руйнування будівлі.

Завершено встановлення модульної міні-котельні за проєктом «Реконструкція системи теплопостачання, водовідведення, водопостачання та енергосбереження для устаткування та підключення модульної міні-котельні для опалення будівлі Палацу спорту, розташованного за адресою: вул. Соборна, 4 в м. Дружківка Донецької обл.» вартістю 3 529,8 тис.грн. за кошти місцевого бюджету Для обслуговування котельні працевлаштовано 4 оператори котельні, що пройшли відповідну кваліфікаційну підготовку. Котельня введена в експлуатацію.

Завершено першу чергу будівельних робіт за проєктом «Створення «Соціального офісу» у  м. Дружківка» на базі Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради. Об'єднано будівлі Управління та Центру надання адміністративних послуг прозорим коридором. Отримано два мобільних (виїзних) офіси для надання адміністративних та соціальних послуг мешканцям Дружківської ОТГ (перспективної). З метою завершення проєкту “Соціальний офіс” у 2020 році виділені додаткові кошти з обласного бюджету у сумі 5250,0 тис.грн. та 1399,676 тис.грн. з міського бюджету. Наразі відбувається коригування проєктно-кошторисної документації.

За проєктом «Капітальний ремонт будівель КЛЗ «Центральна міська клінічна лікарня м.Дружківка»: «Корпус №1», «Корпус №2», «Корпус №5» з благоустроєм території, розташованих за адресою: Донецька область, м. Дружківка, вул. Короленка,12» проводиться часткова термосанація будівлі терапевтичного відділення, заміна вікон, дверей, ремонт палат терапії, коридорів і санпропускника, заміна внутрішньої електропроводки та каналізації, водопроводу, системи опалення. Роботи здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету в рамках першої черги робіт за проєктом на суму 7 308,278 тис.грн.

Реалізуються три проекти з розселення внутрішньо переміщених осіб, які були відібрані в рамках програми співпраці з Європейським інвестиційним банком «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (транш 2А), за якими у 2019 році було скориговано проектну документацію та підписано додаткові угоди до Угоди про передачу коштів.

За проектом «Реконструкція (термомодернизація) гуртожитку по вул. Машинобудівників, буд. 36 під гуртожиток сімейного типу, м.Дружківка Донецької області» вартістю 42 080,338 тис.грн. проводяться тендерні продури на Prozzoro.

За проектом «Реконструкція невикористаних приміщень, розташованих на п'ятому поверсі будівлі за адресою: м. Дружківка, вул. Радченка (Машинобудівників), 34а під гуртожиток сімейного типу для медперсоналу з числа ВПО. Коригування» на суму                 9 589,829 тис. грн. підписано договір з підрядною організацію ТОВ «КРАСК». Будівельні роботи розпочаті з 05.05.2020 та активно тривають.

За проектом «Будинок тимчасового помешкання по вул. Космонавтів, 15 м.Дружківка - термомодернізація, капітальний ремонт п'ятого поверху для розміщення внутрішньо переміщених осіб (коригування)» на суму 15 723,077 тис.грн. відбувається коригування проєктної документації.

За проєктом «Реконструкція вул. Соборна з благоустроєм прилеглої території у                м. Дружківка (1 черга)», замовником виконання робіт за яким є Департамент капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації, призупинено реалізацію проєкту у зв’язку з необхідністю коригування проєктно-кошторисної документації та доведенням вартості будівельних робіт та матеріалів у відповідності до ринкових цін. Наразі відбувається узгодження обсягів виконаних робіт для коригування проєктної документації та завершення реалізації проєкту.

Проект «Реконструкція Дружківського парку культури та відпочинку за адресою:                        м. Дружківка, вул. Соборна (1 черга). Коригування» буде завершено у поточному році за рахунок місцевого бюджету на суму 15 млн. грн. та Обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища на суму 12 млн. грн. Будівельні роботи будуть продовжені після офіційної зміни Замовника та проведення тендерних процедур КП «УКБ».

Спільно з громадською організацією «Україна можливостей» реалізовано проєкт «EasyWay: безпечний та комфортний автобусний рух у Дружківці».  Обладнано автобусні і трамвайні маршрути м. Дружківки 37 одиницями засобів GPS-контролю за рахунок грантових коштів проєкту Київський діалог − 20 тис.грн. та місцевого бюджету – 17  тис.грн. Проведено заходи щодо інформування населення про результати проєкту та можливості мобільного додатку «EasyWay» за яким мешканці міста мають змогу відслідковувати рух громадського транспорту в режимі онлайн.

Громадською організацією “Україна можливостей” у партнерстві з міською радою реалізовано ще один проєкт «Здорова громада», що складається з трьох компонентів - створення кабінету лікування патологій шийки матки, академії здоров'я, а також облаштування пологового залу. Проєкт профінансовано Програмою розвитку ООН та міською радою на загальну суму близько   1 млн.грн.

Забезпечено участь у конкурсному відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватись у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку проєкту «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садка комбінованого типу №34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області (з використанням заходів термомодернізації)».

Враховуючи вищезазначене, з метою ефективного залучення інвестицій в економіку міста, забезпечення відкритості та доступності інформації щодо стану розробки та реалізації інвестиційних проєктів структурними підрозділами міської ради, керуючись ст. 40 Закону України від 21.05.1997 №280/97‑ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію начальника відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради Коротун М.С. про стан реалізації інвестиційних, інфраструктурних проєктів у м.Дружківка прийняти до відома.
 2. Відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун) ініціювати створення робочої групи з питань інвестиційної діяльності у м. Дружківка.
 3. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) ініціювати створення робочої групи з питань реалізації інфраструктурних проєктів у м.Дружківка.
 4. Керівникам структурних підрозділів Дружківської міської ради призначити внутрішніми наказами відповідальних осіб з питань інвестиційної діяльності у кожному бюджетному закладі.
 5. Відповідальним особам за реалізацію інвестиційної діяльності у кожному структурному підрозділі Дружківської міської ради:
 • забезпечити участь у актуальних грантових конкурсах та програмах;
 • посилити співпрацю з громадськими організаціями міста в напрямку участі у грантових конкурсах, програмах та написання проєктів.
 • надавати копії заповнених заяв, що подавались для участі у грантових конкурсах і програмах до відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради.
 1. Відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської забезпечити оперативне висвітлення інформації про актуальні грантові конкурси і програми на офіційному сайті міської ради та посилити співпрацю зі структурними підрозділами з приводу участі у актуальних грантових конкурсах.
 2. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О. та Полякова О.О. згідно з розподілом обов’язків
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Григоренка В.Б.

 

Секретар міської ради                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО