Документ № 7/72-24 від 27.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.06.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

27.05.2020 м. Дружківка №7/72-24
 
Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території м. Дружківка

           З метою попередження правопорушень, злочинів, вчинених на території міста у стані алкогольного сп’яніння, зниження рівня злочинності та збереження здоров’я громадян, відповідно до законів України від 22.03.2018  № 2376-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», від 11.09.2003  № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи звернення представників малого бізнесу, які займаються реалізацією алкогольних напоїв, в особі  організації роботодавців «Дружківська місцева організація підприємців», керуючись                 ст. 26 Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктам господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м. Дружківка з 22.00 до 08.00 години щодня.
  2. Встановити, що чинність даного рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території м. Дружківка, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та здійснюють торгівлю ними.
  3. Суб’єктам господарювання, на яких розповсюджується дія даного рішення, інформувати, в будь-який зручний для них спосіб, покупців про встановлену даним рішенням заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у визначений даним рішенням час доби. 
  4. Відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун) забезпечити оприлюднення рішення у міській газеті  «Дружківський робочий».
  5. Відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради.
  6. Визнати таким що втратило чинність рішення Дружківської міської ради від 06.01.2011 № 6/3-7  «Про обмеження реалізації пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах».
  7. Дане рішення набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення у міській газеті «Дружківський робочий»
  8. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О.
  9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічної, інвестиційної політики та підприємництва (Руденко).

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                         В.Б. ГРИГОРЕНКО