Документ № 7/72-3 від 27.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.06.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

27.05.2020 м. Дружківка №7/72-3
 
Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

         Заслухавши  та   обговоривши    інформацію     заступника   міського  голови    з   питань діяльності виконавчих органів ради  Бузової Г.О. про підсумки роботи житлово-комунального господарства  міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років  та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років,  міська рада відзначає, що житлово-комунальне господарство міста забезпечило безперервне надання мешканцям міста якісних послуг протягом осінньо-зимового періоду, що стало можливим внаслідок організованої підготовки і виконання всіх запланованих заходів.

Протягом опалювального періоду здійснювалось теплопостачання житлового фонду та об’єктів соціально-побутового призначення, підприємств та установ усіх форм власності, цілодобове забезпечення мешканців міста холодною водою. На належному рівні здійснено зимове утримання доріг, мереж освітлення, забезпечена робота громадського транспорту.

 До 1 жовтня 2019 року  усі заплановані підприємствами заходи були виконані.                        Виробнича одиниця «Дружківкатепломережа» обласного комунального підприємства  «Донецьктеплокомуненерго» своєчасно розпочала опалювальний період.  За звітний період 2019 року було проведено поточний ремонт 53 котлів, заміна 662 п.м теплових мереж,  4 мережевих насоси на котельнях №№ 4, 6, 19 на  нові енегроефективні, герметизація вводів, фарбування та утеплення 5,1 км. транзитних тепломереж в підвальних приміщеннях житлових будинків.

Протягом літнього  періоду 2020 року виробнича одиниця «Дружківкатепломережа»  обласного комунального підприємства  «Донецьктеплокомуненерго» планує підготувати 16 котелень, виконати заміну 960 п.м теплових мереж у пінополіуретановій ізоляції, роботи пов’язані з підготовкою та випробуванням  котлів,  допоміжного котельного обладнання, провести державну повірку приборів та приладів автоматики котлів.  Вартість ремонтних робіт становитиме 1000 тис.грн. 

         Дружківське   виробниче   управління    водопровідно - каналізаційного   господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» стабільно відпрацювало в осінньо- зимовий період 2020-2021 років.   Насосні станції та очисні споруди працювали  в штатному режимі. За звітний період підприємством було ліквідовано 210   поривів на водопровідних мережах, 1073 заторів. На водопровідних мережах зменшення поривів досягнуто за рахунок виконання робіт по заміні 1,1 км водопровідних мереж. Зменшення кількості заторів відбулося за рахунок  промивання 8,8 км  каналізаційних мереж за допомогою каналопромивної машини та механічного прочищення 82 км внутрішньодворових та вуличних мереж.

         В період з квітна по вересень 2020 року підприємством планується замінити 0,7 км водопровідних мереж, 0,2 км каналізаційних мереж,  23  пожежних гідранти, 23 одиниці запірної арматури на водопровідних мережах,  виконати ремонт 25 колодязів із заміною перекриттів та накриття їх кришками. На резервуарах чистої води  смт. Олексієво-Дружківка  планується провести  ремонт 230 м2 покрівлі. На виконання підготовчих заходів  підприємство планує витратити 826,3 тис.грн.

Комунальним  підприємством  «Комсервіс» у 2019 році  проведено  ремонт 14,5 тис.м2  покрівлі,  ремонт 3,8 тис.п.м  міжпанельних швів, замінено 860 м каналізаційних мереж,    946 м  мереж теплопостачання та водопостачання,  690 од  запірної арматури. Встановлено 16  електролічильників для обліку електроенергії  у місцях загального користування, проведено ремонт 5 електрощитових  та заміна 907 м. електричних мереж. Відремонтовано 32 під’їзди у житлових будинках, третій поверх у будинку тимчасового проживання по      вул. Космонавтів 15, замінено 94 м2  скління у  під’їздах.  Вжиті заходи дозволили забезпечити стабільну роботу внутрішньобудинкових мереж взимку.

         У квітні 2020 року  підприємством  проведено весняний огляд житлового фонду, виявлені проблемні ділянки, сформовано план робіт. При виконанні ремонту житлових будинків  заплановано  провести  ремонт 12 тис.м2 покрівель будинків,  3,5 тис.м2  міжпанельних швів, 40 під’їзних козирків та 30 під’їздів. Планується промити 260 теплових мереж житлових будинків, замінити 1 км мереж опалення  і водопостачання,  900 м каналізації. Також будуть проведені  роботи по заміні 10 приладів обліку електроенергії та 900 м електромереж. Всього вартість робіт з підготовки житлового фонду сягатиме                    3,8 млн.грн.

Зимове  утримання доріг та тротуарів міста здійснювали товариство з обмеженою відповідальністю «Агродорстрой – 5»,  комунальні підприємства Дружківської міської ради  «Спектр» та «Комсервіс».  У зв’язку з тим, що зима була малосніжною  використано  було лише  200 тон пісчано-сольової суміші, на загальну суму 175 тис.грн. При цьому, за аналогічний період 2018-2019 років було використано   740 тон пісчано-сольової суміші на загальну суму 360 тис.грн.   

За результатами весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі міста визначено першочерговий перелік доріг, потребуючих  ремонту.   У поточному році за   рахунок  коштів   міського   бюджету   планується провести капітальній ремонт 0,8 тис.м2  доріг на суму 500 тис. грн. та поточний  ремонт 10 тис. м2 на загальну суму 5000 тис.грн.  На даний час проведені роботи з поточного ремонту 3 тис.м2 асфальто-бетонного покриття вулиць О.Тихого, Хмельницького Б., Соборна, Космонавтів,  по центральних вулицях міста нанесено 15 км  дорожньої розмітки. Витрати на проведення робіт склали 1500 тис.грн.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997               № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування  в  Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.


Прийняти до відома інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузової Г.О.  про підсумки роботи житлово-комунального господарства  міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та заходи щодо підготовки до  роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

2.

Рекомендувати керівникам комунальних підприємств та організацій  незалежно від форм власності:

2.1.

 

забезпечити виконання робіт  з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в зимових умовах 2020-2021 років;

                                                                                      Термін виконання: до 01.10.2020

2.2.

 

створити необхідні запаси матеріально – технічних ресурсів для стабільної роботи ремонтних служб у осінньо-зимовий період 2020-2021 років;

                                                                                      Термін виконання: до 01.10.2020

2.3.

 

продовжити роботу щодо зниження витрат енергоносіїв, природного газу, питної води, теплоносіїв;

                                                                                       Термін виконання: постійно.

2.4.

 

організувати постійне інформування населення про стан розрахунків за спожиті енергоносії та  необхідності здійснення своєчасних платежів за спожиті комунальні послуги.

                                                                                       Термін виконання: постійно.

3.

 

Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) забезпечити укладання договорів з підрядними організаціями на проведення робіт з ремонту та утримання автодоріг і тротуарів міста.

Термін виконання: до 01.10.2020

 

4.

 

 

Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина)  забезпечити фінансування поточних платежів за комунальні послуги організаціям та установам, що фінансуються з місцевого бюджету.

                                                                                          Термін виконання: постійно

5.

Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Бузову Г.О.

6.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Секретар міської ради                                                         В.Б. ГРИГОРЕНКО