Документ № 202 від 13.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.05.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.05.2020 м. Дружківка №202
 
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування м. Дружківки Донецької області

Розглянувши службовий лист  виконуючого обов’язки директора Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування м. Дружківки Донецької області (далі – Центр) Лагути В.П. від 27.04.2020 № 62 щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру, відповідно до п. 4 Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200,  керуючись ст. 40 Закону України  від  21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

                 

ВИРІШИВ:

 

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування м. Дружківки Донецької області.
  2. Конкурсній комісії з проведення   конкурсу на  зайняття  посад керівників  надавачів соціальних послуг комунального сектору м. Дружківка (Слесаренко)  провести конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру  відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    В.Б.ГРИГОРЕНКО