Документ № 168 від 22.04.2020 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.04.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

22.04.2020 м. Дружківка №168
 
Про додаткові заходи безпеки щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Розглянувши протокол засідання спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру від 22.04.2020 № 9, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в місті,  відповідно до ст. 32  Закону України від 06.04.2000 року № 1645-III «Про захист населення  від інфекційних хвороб»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), враховуючи постанову Головного державного санітарного  лікаря України від 21.04.2020 року №11 «Щодо  протидії поширенню  коронавірусної хвороби  (COVID-19) в поминальні дні», керуючись п.п. 6 п. «б» ч.1 ст.33 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

 

            ВИРІШИВ:

 

  1. 1. На період запровадження карантину закрити для відвідування кладовища на території міста Дружківка, крім випадків  здійснення  поховання  померлого, за умови проведення  ритуальних обрядів  з дотриманням  протиепідемічних правил, зокрема, участі  не більш  ніж 10 осіб  та забезпечення відстані  між присутніми  не менше  ніж 1,5 метри.
  2. Рекомендувати головам Олексієво-Дружківської ( Світленко) та Райської (Левчинський) селищних рад прийняти відповідні рішення щодо закриття на період карантину відвідування кладовищ мешканцями підпорядкованих населених пунктів.

3.Комунальному підприємству "Муніципальна варта" Дружківської міської ради (Єфремов) та рекомендувати  Дружківському відділенню поліції Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області (Чинчевич) в межах наданих повноважень забезпечувати  виконання цього рішення.

4.Відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора ) здійснити заходи щодо оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Дружківської міської ради. 

  1. Координаційне забезпечення щодо     виконання    цього    рішення   покласти    на  заступників міського голови  з  питань    діяльності  виконавчих  органів  ради  Бузову    Г.О.,  Полякова О.О., Слесаренко Н.Є. згідно з розподілом обов’язків.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Дружківської міської ради  В.Б. Григоренка.

 

 

Секретар міської ради                                                              В.Б.ГРИГОРЕНКО