Документ № 7/69-1 від 26.03.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.03.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2020 м. Дружківка №7/69-1
 
Про затвердження Міської програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у м. Дружківка на 2020 – 2021 роки

Розглянувши службовий лист начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Деснової О.Л. від 22.01.2020 №0.131/52/20 щодо затвердження Міської програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у                м. Дружківка на 2020 – 2021 роки (далі – Міська програма), з метою зниження рівня розповсюдження та зловживання наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами на території міста, захисту здоров'я громадян, суспільного здоров'я, забезпечення безпеки міста від загрози поширення наркоманії, наркозлочинності, зменшення негативних, соціальних, економічних та інших наслідків, пов’язаних із вживанням наркотичних засобів та психотропних речовин, відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 28.12.2019 №1512/5-19 «Про затвердження Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019 – 2021 роки», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

            В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Міську програму з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у м. Дружківка на 2020 – 2021 роки (Додаток).
  2. Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) передбачати у міському бюджеті цільове виділення коштів на реалізацію заходів Міської програми, з урахуванням фінансових можливостей.
  3. Структурним підрозділам Дружківської міської ради та іншим виконавцям заходів з реалізації Міської програми щокварталу, до 1 числа місяця, наступного за звітним кварталом, та щороку до 01 січня року, наступного за звітним роком, інформувати міський відділ охорони здоров'я Дружківської міської ради про стан виконання заходів Міської програми.
  4. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова):

            4.1. Забезпечити виконання заходів Міської програми.

            4.2. Забезпечити цільове використання бюджетних коштів на реалізацію заходів Міської програми.

            4.3. Узагальнювати одержану інформацію та надавати звіт про виконання заходів Міської програми до департаменту охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації щокварталу, до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, та щороку до 01 лютого року, наступного за звітним роком.

  1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Какуша) та з питань планування бюджету та фінансів (Підопригора).

 

 

Секретар міської ради                                                                                І.О.БУЧУК

 

ЗАХОДИ ПРОГРАМИ

ПРОГРАМА ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ НАРКОМАНІЇ 2020 - 2021 РОКИ