Документ № 7/69-5 від 26.03.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.03.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2020 м. Дружківка №7/69-5
 
Про надання згоди на передачу з балансу відділу освіти Дружківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська лікарня № 2” Дружківської міської ради продуктів харчування.

Розглянувши звернення в.о. начальника відділу освіти Дружківської міської ради Іващенко Т.М. від 26.03.2020 № 0.133/202/20 щодо передачі швидкопсувних продуктів харчування на баланс комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська  лікарня № 2” Дружківської міської ради, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду   на   передачу  з  балансу відділу освіти Дружківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська лікарня № 2” Дружківської міської ради, а саме продуктів харчування згідно з переліком, що додається.
  2. Відділу освіти Дружківської міської ради (Іващенко) та комунальному некомерційному підприємству «Дружківська міська лікарня № 2” Дружківської міської ради (Нещотний) здійснити заходи з прийому-передачі продуктів харчування, визначених в п.1 цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координацію дій  щодо виконання  даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
    1. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Какуша).

 

 

Секретар міської ради                                                                                  І.О. Бучук

 

 

Додаток
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
від 26.03.2020 №7/69-5

 

Перелік

продуктів харчування, що передаються  з балансу відділу освіти Дружківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства  «Дружківська міська лікарня № 2» Дружківської міської ради.

№ з/п

найменування

Од. виміру

Кількість

1

Яйце 1 гатунку                    

шт

720

2

Вафлі

кг

78,660

3

Зефір

кг

10,910

 

 

Секретар міської ради                                                           І.О.БУЧУК

 

     Перелік продуктів харчування, що передаються з балансу відділу освіти Дружківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська  лікарня №2» Дружківської міської ради  підготовлений відділом освіти Дружківської міської ради.

 

 

 

В.о.начальника  відділу освіти                                         Т.М. ІВАЩЕНКО