Документ № 128 від 23.03.2020 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.03.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.03.2020 м. Дружківка №128
 
Про додаткові заходи безпеки щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

    Розглянувши протокол засідання спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня від 23.03.2020 № 1, у зв’язку з необхідністю  введення додаткових  заходів безпеки щодо  запобігання   поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами ), враховуючи протоколи засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 № 5 та від 20.03.2020 №7, керуючись п.п. 6 п. «б» ч.1 ст.33 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Тимчасово заборонити з 23.03.2020 до 03.04.2020 :

1.1. Роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

1.2. Роботу ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів.

 1. Суб’єктам господарювання усіх форм власності, діяльність яких не підпадає під заборони, визначені в пункті 1 цього рішення, необхідно забезпечити :

- безперебійну роботу об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення;

- безперебійну поставку продукції, яка користується попитом;

- необґрунтоване підвищення цін;

- обмеження входу відвідувачів до приміщень із розрахунку 10 м2 торгової площі на 1 особу

та розмістити відповідне оголошення на вході;

-   здійснення  регулярного провітрювання та  санітарно-дезінфекційних заходів з обробки торгівельних залів,  залів для відвідувачів та інших приміщень працюючих об’єктів;

-   встановлення в торгівельних залах та інших залах для відвідувачів  станцій гігієни рук та наявність в них дезінфікуючих засобів;

-   засобами індивідуального захисту працюючий персонал, а також дотримання ними правил особистої гігієни;

-   визначення переліку товарів, які користуються найвищим попитом серед населення, та визначити максимальну кількість цього товару, який відпускається в одні руки, про що розмістити відповідне оголошення на вході.

 1. Суб’єктам господарювання, які здійснюють торгівлю у тимчасових спорудах (далі - ТС) для здійснення підприємницької діяльності, проводити обслуговування покупців виключно назовні ТС.
 2. Управлінню Держпродспоживслужби в м.Дружківці (Беспалов), Дружківській міській державній лікарні ветеринарної медицини (Мітасов), Дружківській міській філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (Супрун), завідувачу відділенням організації епідеміологічних досліджень Дружківської міської філії Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Октябрьській Ю.О., головному позаштатному міському інфекціоністу Глазуновій Р.Ф. забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання щодо проведення дезінфекційних заходів.
 3. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова), комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради (Федоренко), комунальному некомерційному підприємству «Дружківська міська клінічна лікарня №1» Дружківської міської ради (Бандура), комунальному некомерційному підприємству «Дружківська міська лікарня № 2» Дружківської міської ради (Нещотний), комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дружківської міської ради (Чубенко):

5.1. Забезпечити виконання всіх протиепідемічних заходів, визначених чинним законодавством на час встановлення карантину, з метою виключення можливості внутрішньолікарняного поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

5.2. Припинити проведення всіх планових заходів, а саме: госпіталізацій, операцій, профілактичних щеплень, профілактичних медичних оглядів, тощо, забезпечивши надання медичної допомоги тільки при термінових та невідкладних станах.

5.3.  Забезпечити максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах, а саме: підготувати госпітальні бази комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради, комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська клінічна лікарня №1» Дружківської міської ради, комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська лікарня № 2» Дружківської міської ради за необхідністю.

5.4.  Створити та вести  облік наявного резерву медичного персоналу, що перебуває поза межами системи охорони здоров’я (зокрема медпрацівників з епідеміологічною підготовкою, що змінили місце роботи, працездатних пенсіонерів тощо).

5.5 . Розглянути  питання щодо заохочення колишніх медичних працівників до повернення на роботу в систему охорони здоров’я.

5.6. Здійснити проведення розрахунків необхідних коштів для оплати праці медичних працівників, які будуть задіяні у наданні стаціонарної медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

5.7. Забезпечити проведення роз’яснення в трудових колективах медичних закладів щодо організації заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV. Звернути особливу увагу на недопущення паніки, неадекватних дій та розповсюдження інформації з неофіційних джерел.

5.8. Забезпечити засобами індивідуального захисту одноразового та багаторазового використання підпорядковані заклади охорони здоров’я, в тому числі шляхом залучення підприємств текстильної промисловості, а також незнижувальним запасом дезінфекційних засобів.

5.9. Посилити роботу щодо інформування населення про заходи профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу CОVID-19.

 1. Заборонити перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі.
 2. Суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері пасажирських перевезень забезпечити проведення дезінфекційних заходів у міському електричному (трамвай) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі.
 3. Керівникам стратегічно важливих об’єктів (підприємств, установ, організацій) забезпечити:

8.1. Транспортне перевезення працівників стратегічно важливих об’єктів та їх стале функціонування в цілому.

8.2. Укладання відповідних договорів з перевізниками щодо перевезення працівників за певним маршрутом, визначеним розкладом та схемою руху протягом передбаченого договором строку.

8.3. Складання списків пасажирів за відповідним підписом керівника стратегічно важливого об’єкта.

8.4.Обладнання задіяних автобусів трафаретами з написом чорною фарбою на білому фоні «Спеціальні перевезення» та офіційним найменуванням (повним або скороченим) підприємства, установи (замовника послуг).

8.5. Щоденний температурний скринінг персоналу, забезпечення його індивідуальними засобами захисту та проведення заходів з регулярної дезінфекції приміщень.

 1. Заступникам міського голови   з    питань     діяльності    виконавчих    органів      ради

 Слесаренко Н.Є., Бузовій Г.О., Полякову О.О.,  керуючому справами виконкому Курило І.В. згідно з розподілом обов’язків здійснити заходи щодо запровадження у міському транспорті першочергового проїзду медичних працівників, рятувальників, правоохоронців, працівників сфери ЖКГ, осіб, які працюють у продуктових магазинах і аптеках, працівників установ, що надають банківські послуги відповідно до пропусків на підставі інформації визначеної підпунктом 8.3 цього рішення.

 1. Тимчасово припинити з 27.03.2020 здійснення перевезень міським електричним транспортом (трамвай).
 2. Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є., Бузову Г.О., Полякова О.О.,  керуючого справами виконкому Курило І.В. згідно з розподілом обов’язків.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Бучук І.А.

 

Секретар міської ради                                                                                 І.О.БУЧУК