Документ № 7/68-11 від 19.03.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.03.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

19.03.2020 м. Дружківка №7/68-11
 
Про погодження пропозиції Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради об’єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64

            Розглянувши лист заступника голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Костюніної Ю.О. від 25.02.2020                        № 0.6/16/377/0/2-20, щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, об’єкта нерухомого майна - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64, відповідно до Закону України від 03.03.1998 № 147/98-ВР «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 15.08.2016 № 686 «Про деякі питання передачі об’єктів житлово-комунального і соціального призначення, інших об’єктів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст що перебуває в управлінні обласної ради», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

 

1.Погодити пропозицію Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста  Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради об’єкта нерухомого майна - нежитлової будівлі, загальною площею 2325,8 кв.м., розташованої  за адресою: м. Дружківка,                         вул. Машинобудівників, буд. 64 на земельній ділянці площею 0,5568 га (кадастровий номер 1411700000:00:010:0883).

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва         (Мелікбегян).

 

 

Секретар міської ради                                                              І.О. БУЧУК

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

д о  п р о є к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

 

«Про погодження пропозиції Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста  Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради об’єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64»

 

 

             На адресу виконавчого комітету надійшов лист заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Костюніної Ю.О. від 25.02.2020 № 0.6/16/377/0/2-20, щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, об’єкта нерухомого майна - нежитлової будівлі, розташованої за адресою:                 м. Дружківка,  вул. Машинобудівників, 64, де на теперішній час знаходяться 3 обласних комунальних заклади. З 2015 року дана будівля фінансується за рахунок коштів обласного бюджету на утримання цих закладів.

             Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» просить розглянути питання щодо погодження пропозиції Донецької обласної державної адміністрації щодо передачі об’єктів нерухомого майна за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, будинок 64, з комунальної власності територіальної громади міста  Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради.

 

 

 

Начальник Управління житлового

та комунального господарства                                                                В.О. ГЕЙЧЕНКО