Документ № 39 від 19.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.02.2020 м. Дружківка №39
 
Про затвердження умов проведення чергового конкурсу на визначення автомобільних перевізників
 

Розглянувши лист заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах м. Дружківка Полякова О.О. від 12.02.2020 № 0.112/161/20 щодо затвердження умов проведення чергового конкурсу на визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах міста Дружківка, враховуючи витяги з протоколів засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах міста Дружківка від 03.02.2020 № 29 та від 12.02.2020 № 30, відповідно до Закону України від 05.04.2001 № 2344-ІІІ «Про автомобільний транспорт»,   п. 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081, керуючись ст. 30 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити умови проведення чергового конкурсу на визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах № 5-А «М-н Південний – ЦМЛ», № 8  «М-н Південний – Будинок-інтернат», № 12 « М-н Південний – Профілакторій – вул. Попова»(додаток).
 2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) розмістити оголошення про проведення конкурсу та його умови у друкованих засобах масової інформації міст Дружківка, Краматорськ та Костянтинівка не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу.
 3. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко).
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                  І.О. БУЧУК

 

 

 

                                                                                                                          Додаток

                                                                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                          рішення виконкому

                                                                                                                          від 19.02.2020 № 39

 

 

Умови проведення чергового конкурсу на визначення автомобільних перевізників на автобусний маршрут міста Дружківка: № 5-А «М-н Південний – ЦМЛ», № 8 «М-н Південний – Будинок-інтернат», № 12 « М-н Південний – Профілакторій –                         вул. Попова».

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Дружківської міської ради.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 (зі змінами).

Об’єкти конкурсу:

№ з/п

об’єкту  конкурсу

№ маршруту

Найменування кінцевих зупинок

Номер графіків (кількість автобусів)

Кількість оборотних рейсів

Режим  роботи

Періодичність здійснення перевезень

Клас рухомого складу

Категорія рухомого складу

Комфортність

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

5-А

«М-н Південний – ЦМЛ»

графік №1 (1 основний та 1 резервний автобус)

 

Графік № 1 -27

 

 

звичайний

щоденно

М2

А

*

або **

2.

8

«М-н Південний – Будинок- інтернат»

Графік №1,графік № 2 ( 2 основних автобуси та 1 резервний автобус)

Графік № 1 -10

Графік № 2 -10

 

звичайний

щоденно

М2

А

*

або **

3.

12

«М-н Південний – Профілакторій – вул. Попова»

графік №1 (1 основний та 1 резервний автобус)

 

Графік № 1 - 15

звичайний

щоденно

М2

А

*

або **

Умовні позначення: у колонках № 8 – № 10 міститься інформація про класифікацію транспортних засобів відповідно до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України № 285 від 12.04.2007 року «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режиму руху».

Видача бланків та одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсу проводитиметься в Управлінні житлового та комунального господарства Дружківської міської ради з 27.02.2020 року за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, 16, 3-й поверх, кімн. 310. Телефони для довідок: 4-22-06.

Прийом документів в Управлінні житлового та комунального господарства Дружківської міської ради з 27.02.2020 року у робочі дні тижня з 9:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00, за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, 16, 3-й поверх, кімн. 310.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 16.03.2020 року до 10:00, каб. 310.

Засідання конкурсного комітету щодо визначення автомобільного перевізника на автобусні маршрути міста Дружківка відбудеться 26.03.2020 року о 10:00 за адресою:             м. Дружківка, вул. Соборна, 16, 3-й поверх, кімн. 317.

У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на надання послуг з перевезення пасажирів та відповідають вимогам ст.34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

З метою підтвердження належного технічного і санітарного стану, наявності приладів відео реєстрації, пристосування для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в день проведення конкурсу буде проведено огляд транспортних засобів, які пропонуються перевізниками для використання на автобусних маршрутах м. Дружківка.

Перевізник забезпечує на маршруті роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів.

 Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

Перевізник забезпечує обов’язкове облаштування GPS – системою, сумісною з діючою, шляхом встановлення на транспортні засоби, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті та підключення їх до автоматизованої системи GPS –контролю, диспетчерського управління суб’єкта господарювання, залученого Організатором для виконання функцій з організації та управління рухом автобусів і підготовки інформації про роботу перевізників, а також надання онлайн – доступу до даних з встановлених GPS – трекерів Організатору, для організації та управління рухом автобусів, підготовки інформації про роботу перевізників, здійснення контролю виконання умов Договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Для участі у конкурсі перевізник - претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені ст. 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 (зі змінами), а саме:

 1. заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент (додаток 1).
 2. відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності (додаток 2);
 3. відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3);
 4. копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманих з них податку (форма № 1 ДФ) за останній квартал.
 5. анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів (додаток 4);
 6. перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, або письмова інформація про їх відсутність.
 7. документальне підтвердження (копію паспорта приладу) обладнання транспортних засобів, які пропонуються для використання на автобусному маршруті приладами відео реєстрації руху з двосторонньою камерою. Термін безперервної зйомки повинен становить не менш 15 годин. Щоденний відеозапис регістратора, як подій у салоні, так і подій на трасі маршруту перевізник повинен зберігати терміном 30 календарних днів від дати проведення відеозапису.
 8. документи що підтверджують відсутність несплачених штрафних санкцій, накладених Укртрансбезпекою та документи, що підтверджують відсутність у водіїв не сплачених штрафів, накладених відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржених у судовому порядку, що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу (відповідно до пп.5 п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 (зі змінами).
 9. інформацію, яка підтверджує відповідність перевізника вимогам ст. 34 «Закону України про автомобільний транспорт», а саме про:
 • умови підтримання належного технічного і санітарного стану транспортних засобів;
 • умови забезпечення зберігання та охорони транспортних засобів відповідно до статті 21, 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;
 • умови контролю технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;
 • умови проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв перед виїздом на маршрут та після закінчення роботи на маршруті;

 Документи, які надійшли до організатора конкурсу після встановленого кінцевого терміну прийняття документів, не розглядаються.

Участь у конкурсі перевізників претендентів відбувається на безоплатній основі.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах), з позначкою «№1» і з позначкою «№2».

Конверт (пакет) з позначкою «№1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «№2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні конкурсного комітету, ним робиться однакова відмітка на конвертах (пакетах) №1 та №2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Заява перевізників-претендентів на участь у конкурсі та анкета, в якій передбачаються питання, що будуть враховані під час перевірки достовірності відомостей, які містяться у документах для участі у конкурсі, та під час підрахунків за бальною системою оцінки пропозицій подаються окремо від двох закритих конвертів (пакетів), з позначкою «№1» і з позначкою «№2».

Визначення переможця конкурсу проводиться з використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників – претендентів з використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників – претендентів, відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 (зі змінами).

Документи та зазначена в них інформація, що подані автомобільними перевізниками-претендентами для участі у конкурсі, повинні бути достовірними станом на дату подання таких документів на конкурс і на дату проведення самого конкурсу.

Автомобільний перевізник – переможець конкурсу повинен самостійно забезпечувати перевезення на відповідному міському автобусному маршруті тими транспортними засобами, що були ним заявлені під час проведення конкурсу.

Якщо перевізник-претендент, який став переможцем конкурсу, уклав договір і не розпочав виконання перевезень, організатор перевезень протягом десяти робочих днів з дня укладення договору надсилає перевізникові попередження. Якщо протягом десяти робочих днів з дати отримання такого попередження перевізник не розпочав виконання перевезень, організатор перевезень розриває договір та приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за цим об’єктом і надає право виконання перевезень автомобільному перевізнику-претенденту, який зайняв друге місце (за наявності) з укладенням відповідного договору чи видачі дозволу.

Якщо засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах міста Дружківка, де буде проводитися конкурс з визначення автомобільних перевізників не відбувся в силу форс мажорних обставин, то дії договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах м. Дружківка, що були укладені на об’єкти конкурсу продовжується до наступної дати проведення конкурсу та укладання договору з перевізником-переможцем конкурсу.

 

 

Керуючий справами виконкому                                                                                                   І.В. КУРИЛО

 

 

 

Умови проведення чергового конкурсу на визначення автомобільних перевізників на автобусний маршрут міста Дружківка : № 5-А «М-н південний – ЦМЛ»,№ 8 «М-н Південний – Будинок – інтернат», № 12 «М-н Південний – Профілакторій – вул. Попова» підготовлено управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради.

 

 

Начальник управління житлового

та комунального господарства

Дружківської міської ради                                                                                                           В.О. ГЕЙЧЕНКО