Документ № 7/66-6 від 29.01.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2020 м. Дружківка №7/66-6
 
Про надання згоди на передачу з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей

         Розглянувши лист директора Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради (далі - ДЮСШ) Страшненка В.М. від 15.01.2020 №11 щодо передачі з балансу ДЮСШ на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради сталевих труб різного діаметру, отриманих від демонтажу системи опалення, керуючись ст.60 Закону України  від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей згідно додатку.
  2. Дитячо-юнацькій спортивній школі Дружківської міської ради (Страшненко) та комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Бузова) здійснити заходи щодо прийому – передачі матеріальних цінностей, визначених в додатку до цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.   
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Секретар міської ради                                                                               І.О. БУЧУК

 

 

 

 

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

від 29.01.2020  № 7/66-6

 

 

Перелік

матеріальних цінностей, які передаються з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради

 

№ з/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

1

Сталева водогазопровідна не оцинкована труба діаметром 40 мм

м

55

2

Сталева водогазопровідна не оцинкована труба діаметром 50 мм

м

88

3

Сталева безшовна труба діаметром 80 мм

 

м

36

4

Сталева безшовна труба діаметром 65 мм

 

м

9

5

Сталева водогазопровідна не оцинкована труба діаметром 32 мм

м

20

 

Всього

м

208,0

  

 

 

 

Секретар міської ради                                                                        І.О. БУЧУК

 

 

 

Перелік матеріальних цінностей, які передаються з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради підготовлено ДЮСШ Дружківської міської ради

 

 

 

Директор ДЮСШ                                                    В.М.СТРАШНЕНКО

 

               

 

 

Пояснювальна записка

до проєкту рішення міської ради

 

«Про надання згоди на передачу з балансу  Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської  міської ради на баланс комунального підприємства  «Комсервіс» Дружківської міської ради  матеріальних цінностей»

 

 

          Проєкт рішення передбачає передачу з балансу Дитячо – юнацької школи Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Комсервіс»  Дружківської міської ради матеріальних цінностей, а саме:  сталевих труб  різного діаметру,  які раніше  були у використанні, у загальній кількості 208,0 метрів з метою доцільного використання демонтованих сталевих труб, які залишились при проведенні капітального ремонту системи опалення будівлі Палацу спорту, розташованого за адресою вул. Соборна, 4 у м. Дружківка, Донецької області.  

 

 

 

 Директор ДЮСШ                                                                       В.М.СТРАШНЕНКО