Документ № 7/66-5 від 29.01.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2020 м. Дружківка №7/66-5
 
Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» матеріальних цінностей

Розглянувши лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Пивовар Ю.А. від 09.12.2019 № 0.132/4/19 про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло», керуючись ст. 60 Закону України  від 21.05.1997 №280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради (Євтушенко) на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» (Горбаньова) матеріальних цінностей згідно з переліком (додаток).
  2. Комунальному підприємству «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради (Євтушенко) та підприємству електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради (Горбаньова) здійснити заходи щодо прийому-передачі матеріальних цінностей, зазначених у додатку до цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                           І.О. БУЧУК

 

 

 

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

від 29.01.2020 № 7/66-5                  

 

Перелік

матеріальних цінностей , що передаються з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло»

 

№ з/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

Ціна, грн.

Сума,грн.

1

Самонесучий кабель СИП-4 4*25,0

м.

250

32,00

8000,00

Разом:

 

250

 

8000,00

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            І.О. БУЧУК

    

  

Перелік матеріальних цінностей, що передаються з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло», підготовлений відділом з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради.

 

 

 

Начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту

та туризму Дружківської міської ради                                                 Ю.А. ПИВОВАР

 

 

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до рішення міської ради

 

«Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» матеріальних цінностей»

 

Для забезпечення технічних умов при організації та проведення заходів до святкування 238-ої річниці міста Дружківка комунальним підприємством «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради було придбано  самонесучий кабель СИП-4 4*25,0 в кількості 250 м., вартістю 8000,00 грн.

При підготовці проведення міського свята спеціалістами підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради даний кабель було встановлено в міську електричну мережу міста на постійну основу.

У зв’язку з цим пропоную передати зазначені вище матеріальні цінності з балансу комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло».

 

 

 

Начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту

та туризму Дружківської міської ради                                                 Ю.А. ПИВОВАР