Документ № 7/66-3 від 29.01.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2020 м. Дружківка №7/66-3
 
Про хід виконання міської Програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення міста Дружківка на 2018-2022 роки»

Заслухавши інформацію начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Деснової О.Л. про хід виконання місцевої Програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення міста Дружківка на 2018-2022 роки» (далі – Програма), затвердженої рішенням міської  ради від 13.06.2018 №7/44-4, міська рада відмічає, що протягом звітного періоду здійснювались заходи, направлені на виконання відповідної Програми основними учасниками - відповідальними виконавцями.

В місті Дружківка випадки материнської смертності впродовж останніх років не реєструвались. Показник малюкової смертності протягом трьох останніх років знизився на 56,0%, з 6,6 на 1 тис. народжених живими у 2017 році до 2,9 на 1 тис. народжених живими у 2019 році. У 2019 році випадки мертвонародження не зареєстровані (в 2018 році –                         1 випадок). В жіночій консультації комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради створено електронний реєстр жінок з фоновими та передраковими захворюваннями. На обліку в реєстрі знаходиться 664 жінки.  За 2019 рік в акушерському відділенні міста прийнято 267 пологів, зареєстровано за даними Дружківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану 371 дитина. Прийнято 11 пологів у жінок-переселенців. Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради забезпечено необхідним обладнанням для надання медичної допомоги жінкам та новонародженим. У 2018 році залучено 250 тис. грн. позабюджетних коштів (ВЕСКО) на закупівлю обладнання (акушерське ліжко-трансформер, відсмоктувач дитячий "Біомед", 2 світильники хірургічні світлодіодні "Біомед", 2 ліжка для новонародженого з підігрівом, 2 матраци для новонароджених, пристрій неонатальний для фототерапії та обігріву, кисневий концентратор "Біомед", пульсоксиметр для новонародженого, насос шприцевий "Біомед", меблі медичні (2 столи  анестезіолога, стіл маніпуляційний, стіл медичний гвинтовий). У 2019 році сумісно з Громадської організацією «Україна можливостей» та ПРООН розпочато реалізацію проєкту «Здорова громада», яким передбачено створення спеціалізованого кабінету лікування патології шийки матки, створення безпечних та комфортних умов для вагітних з числа кризових категорій та тих жінок, які захворіли напередодні пологів – ремонт і оснащення пологового залу для вищеперерахованих груп та створення просвітницького майданчику «Академії здоров’я», на базі якого будуть проходити семінари, лекції, тренінги про репродуктивне здоров’я, безпечні статеві відносини.

На підставі вищезазначеного, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

           

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Інформацію начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Деснової О.Л. про хід виконання міської Програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення міста Дружківка на 2018-2022 роки» прийняти до відома.
  2. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) продовжити подальшу роботу щодо реалізації заходів Програми.
  3. Фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) здійснити фінансування заходів Програми у межах бюджетних коштів, передбачених у кошторисах доходів та видатків закладів охорони здоров’я міста на 2020 рік на відповідні цілі.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Какуша) та з питань планування бюджету та фінансів (Підопригора).

 

 

Секретар міської ради                                                                                            І.О.БУЧУК