Документ № 7/65-8 від 19.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.12.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

19.12.2019 м. Дружківка №7/65-8
 
Про надання згоди на передачу з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради матеріальних цінностей

      Розглянувши лист в. о. директора Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради (далі - ДЮСШ) Іваненко А.П. від  14.11.2019 №192 щодо передачі з балансу ДЮСШ на баланс комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради секцій чавунних радіаторів, керуючись ст.60 Закону України  від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради матеріальних цінностей, а саме:

       - секцій чавунних радіаторів, які були у використанні, у кількості 100 одиниць.

  1. Дитячо-юнацькій спортивній школі Дружківської міської ради (Страшненко) та комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради (Федоренко) здійснити заходи щодо прийому – передачі матеріальних цінностей, визначених в п.1 цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.   
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Какуша).

 

 

Секретар міської ради                                                                               І.О. БУЧУК