Документ № 7/65-7 від 19.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.12.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

19.12.2019 м. Дружківка №7/65-7
 
Про надання згоди на передачу з балансу Дружківської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області на баланс комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради матеріальних цінностей

        Розглянувши звернення директора Дружківської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області (далі – гімназія «Інтелект») Лугової В.М. від 21.11.2019 №261 щодо передачі дров, отриманих від видалення аварійного дерева, з балансу гімназії «Інтелект» на баланс комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради (далі – КП «Спектр» Дружківської міської ради), керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу з балансу Дружківської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області на баланс комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради матеріальних цінностей, а саме:

- дров у кількості 3м3.

  1. Дружківській гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області (Лугова) та КП «Спектр» Дружківської міської ради (Шехов) здійснити заходи з прийому-передачі матеріальних цінностей, визначених в п.1 цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  2. Координацію дій  щодо виконання  даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Слесаренко Н.Є.
    1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва  (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                    І.О.БУЧУК