Документ № 7/65-5 від 19.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.12.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

19.12.2019 м. Дружківка №7/65-5
 
Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту м. Дружківка на 2017-2021 роки

          Заслухавши  інформацію начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської міської ради Пивовар Ю.А. про хід виконання Програми  розвитку фізичної культури і спорту м. Дружківка  на 2017-2021 роки (далі – Програма) у 2019 році, міська рада відмічає, що протягом звітного періоду здійснювались заходи, направлені на виконання відповідної  Програми основними учасниками - відповідальними виконавцями зазначеної Програми.

          Виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Дружківка на                2017-2021 роки, є одним із найважливіших напрямків в роботі відділу з питань культури, сім’ї, молоді спорту та туризму Дружківської міської ради, відділу освіти Дружківської міської ради, спортивних закладів, фізкультурної та спортивної громадськості міста                              в 2019 році.

          Фізкультурно-оздоровча та спортивна діяльність в місті проводиться у дитячо-юнацькій спортивній школі Дружківської міської ради, школі вищої спортивної майстерності, Донецьких обласних спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву з важкої атлетики, видів боротьби та боксу, обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі з легкої атлетики, в позашкільному навчальному закладі  Центру дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, в східному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради, обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі з бадмінтону, в обласній дитячо-юнацькій школі для дітей-сиріт, в громадській організації «ДЮСШ «ХК «Донбас», приватних фізкультурно-оздоровчих клубах, на спортивних спорудах та майданчиках.

          Всього в закладах фізичної культури і спорту займаються 2671 чоловік. Учбово-тренувальні заняття в закладах проводяться по 24 видам спорту.

          В місті функціонують: Палац спорту та стадіон, спортивний комплекс «Здоров’я» ПрАТ «ГРЕТА», крита спортивна споруда зі штучним льодом «Альтаїр», 19 спортивних залів, 23 спортивні майданчики, 15 футбольних полів, 6 спортивних майданчиків з нестандартним тренажерним обладнанням, 2 тенісні корти, 5 майданчиків зі штучним покриттям, 16 майданчиків з тренажерним обладнанням, плавальний басейн, на базі Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю функціонує реабілітаційний тренажерний зал.

          В підпорядкуванні відділу з питань культури, сім’ї, молоді спорту та туризму Дружківської міської ради знаходиться дитячо-юнацька спортивна школа Дружківської міської ради. В спортивній школі проводиться робота в 25 групах, в яких займаються                      318 учнів. За високі спортивні показники спортивній школи Управлінням фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації присвоєна перша категорія.

          Вихованці відділень тхеквондо ВТФ, баскетболу, легкої атлетики, пауерліфтингу та футболу – постійні учасники чемпіонатів України, області в яких вони стабільно посідають найвищі місця та у складі збірних команд України успішно приймають участь в світових та європейських змаганнях.

          В цьому році Дружківською міською радою були виділені кошти для придбання комплекту штанги для змагань з пауерліфтингу на суму 130,0 тис.грн. та системи електронних жилетів для змагань з тхеквондо ВТФ на суму 198,0 тис.грн. для дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради.   

          До основного складу збірної команди України з пауерліфтингу входять Костянтин Мусієнко, Дар’я Русаненко, Рузімурадов Руслан. Кандидатом до складу збірної команди України з тхеквондо (ВТФ) є Гарбар Артем. Стальмаков Микита та Суровікін Валентин занесені до резерву збірної команди України з баскетболу.

          В будівлі дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради знаходиться басейн, який взято в оренду комунальним закладом «Донецький палац молоді «Юність».                 В басейні функціонує 30 груп, в яких займається 510 учнів.

          В місті проводить свою роботу громадська організація «ДЮСШ «ХК «Донбас», яка розміщена в комунальному підприємстві «Дружківська льодова арена». На її базі функціонують відділення хокею з шайбою та фігурного катання, в яких займаються               1 115 учні з м. Дружківки, м. Костянтинівки, Костянтинівського району, м. Краматорська,     м. Слов'янська, м. Покровська, м. Мирнограда, м. Бахмута та м. Торецька.

           В 2019 році рішенням Дружківської міської ради від 31.07.2019 № 7/60-13 «Про внесення   змін до   рішення міської ради від 19.12.2018 р. № 7/52-2 «Про міський бюджет на 2019 рік» передбачена субвенція обласному бюджету в розмірі 214,31 тис.грн. на співфінансування адресних виплат спортсменам з легкої атлетики Жукову Єгору Антоновичу та Калюжній Вікторії Петрівні на придбання двох квартир.

           Рішенням Дружківської міської ради від 27.02.2019 № 7/55-4 «Про призначення стипендій Дружківської міської ради молодими перспективним спортсменам м. Дружківки на 2019 календарний рік» призначено 42 стипендії спортсменам міста на загальну суму 64,51 тис.грн.

           За звітний період оздоровлено 192 спортсмени. Оздоровлення проводилось на базах пгт. Затока, Одеська обл.; в дитячому оздоровчому центрі «Яструбок (м. Святогірськ); в дитячому оздоровчому центрі «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ); в українському дитячому Центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) та інших оздоровчих закладах. Всього за 2019 рік витрачено 590,3 тис. грн. з державного, обласного, місцевого бюджетів та інших джерел.

          На підставі вищезазначеного, керуючись  ст. 26 Закону України від 21.05.1997                         № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

 

 

ВИРІШИЛА:          

 

1.Інформацію начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту  та туризму Дружківської міської ради Пивовар Ю.А. про хід  виконання  Програми  розвитку фізичної культури і спорту м. Дружківка  на 2017-2021 роки у 2019 році прийняти до відома.

2.Відповідальним виконавцям Програми  розвитку фізичної культури і спорту м. Дружківка  на 2017-2021 роки подовжити виконання заходів Програми.

3.Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар) у листопаді  2020 року надати на  розгляд міської ради підсумкову  узагальнену інформацію  про  хід виконання  Програми  розвитку фізичної культури і спорту                              м. Дружківка  на 2017-2021 роки за 2020 рік.

4.Координаційне забезпечення щодо виконання даного  рішення  покласти на заступника міського   голови з питань діяльності виконавчих  органів ради  Слєсаренко  Н.Є.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик).

 

 

Секретар міської ради                                                               І.О.БУЧУК

Пояснювальна записка до проекту рішення міської ради

 

 

«Про хід виконання  Програми розвитку фізичної культури і спорту  м. Дружківка

 на 2017-2021 роки»

 

 

        Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради пропонує розглянути інформацію  про  хід  виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту   м. Дружківка на 2017-2021 роки за період 2019 року,  головною  метою  якої є  сприяння залученню населення, в першу чергу дітей, молоді та інвалідів до активних занять фізичною культурою та спортом, з метою зміцнення здоров’я; гідна презентація міста у першостях області, України, Європи з різних видів спорту.

        

  

 

 

Начальник відділу з питань культури,

сім’ї, молоді, спорту та туризму                                                                   Ю.А.ПИВОВАР