Інформаційне повідомлення про проведення консультації з громадськістю (громадське обговорення) щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області

Консультації з громадськістю (громадське обговорення) проводяться відповідно до Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Розпорядження начальника Дружківської міської військової адміністрація Краматорського району Донецької області від 23.10.2023 № 145 «Про проведення консультації з громадськістю (громадського обговорення) щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області»  

з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння юридичним особам імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення.

Участь у консультації з громадськістю (громадському обговоренні) можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

  1. Організатор консультації з громадськістю (громадського обговорення): виконавчий комітет Дружківської міської ради.
  2. Об’єкти права власності, яким пропонується змінити назву (перейменувати)
  1. Форма проведення консультації з громадськістю (громадського обговорення): електронна консультація з громадськістю.
  1. Строк проведення консультації з громадськістю (громадського обговорення): протягом 30календарних днів з дня оприлюднення даного інформаційного повідомлення (з 27 жовтня 2023 року по 25 листопада 2023 року) в три етапи:
  • 1 етап — 27 жовтня - 05 листопада 2023 р. — (збір пропозицій від представників громадськості) щодо нових назв для об’єктів топоніміки, які виносяться на громадське обговорення щодо перейменування відповідно до переліку, який додається до цього розпорядження згідно опитувального листа

Пропозиції від представників громадськості щодо нових назв для об’єктів топоніміки, які виносяться на консультації з громадськістю (громадське обговорення) щодо їх перейменування приймаються з 27 жовтня - 05 листопада 2023 року приймаються на адресу будівлі виконавчого комітету Дружківської міської ради, або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ця електронна адреса також використовується для консультацій з питань, винесених на громадські обговорення.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

  • 2 етап — 06 листопада - 15 листопада 2023 р. — опрацювання зібраних пропозицій Робочою групою та надання рекомендацій начальнику Дружківської міської військової адміністрації.
  • 3 етап — 16 листопада - 25 листопада 2023 р. — консультації з громадськістю (громадське обговорення) щодо варіантів назв, які пропонується дати вулицям населених пунктів Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області з урахуванням пропозицій від представників громадськості та рекомендацій Робочої групи.

Пропозиції та зауваження на консультації з громадськістю (громадське обговорення) щодо варіантів нових назв, які пропонується дати вулицям населених пунктів Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області приймаються              з 27 жовтня 2023 року по 25 листопада 2023 року на адресу будівлі виконавчого комітету Дружківської міської ради, або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ця електронна адреса також використовується для консультацій з питань, винесених на громадські обговорення.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

  1. Відповідальним за проведення консультації з громадськістю (громадського обговорення) є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради.
  1. Контактний номер телефону для консультацій з питань, винесених на громадські обговорення +380509409310. Консультації надаються в робочій час (понеділок – четверга з 08 до 17 години; п’ятниця - з 08 до 16 години).
  1. Результати консультації з громадськістю (громадського обговорення) оприлюднюються впродовж 14 днів після його завершення на офіційному сайті Дружківської міської військової адміністрації